Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Certyfikat kompetencji zawodowych

Certyfikat kompetencji zawodowych

Siema forum:)

Moje pytanie dotyczy branży transportowej, natomiast konkretnie uprawnień na przewóz materiałów niebezpiecznych. Muszę zrobić kurs ADR i poszukuję dobrej szkoły. Wiecie, kto szkoli kierowców pod tym kątem?

yetisizeee

Posty: 20

 
Hmm...powiem Ci, że trudno o porządny kurs, jeśli chodzi o taki certyfikat. Sam sprawdziłem kilka ośrodków, popytałem znajomych i ogólnie nie jest różowo. Mnie się udało zaliczyć całkiem niezłe szkolenie w firmie abc-szkolenia.com i chyba jest to jedne miejsce jakie mógłbym komukolwiek polecać. Na certyfikat kursy robią raz w miesiącu, więc nie winno być problemu żeby się załapać w jakimś w miarę szybkim terminie.

Iwona3

Posty: 24

 
Ja to nie mam szczęścia do szkoleń. Już kilka razy próbowałem się dobrze przygotować na egzamin na doradcę ADR i nic z tego nie wyszło. Sam już nie wiem czy to wina kursu, czy może ja jestem jakiś odporny na wiedzę:P Nawet nie wiem jaki procent w moim ośrodku zdawał za pierwszym podejściem...Ale wątpię, żeby to było dużo więcej niż 60 – 70 procent.

Kruszyn99

Posty: 20

 
Z takich lepszych szkół to myślę, że warto odwiedzić serwis http://abc-szkolenia.com/. Niesłychanie wszechstronnie działający ośrodek. Wszystko można u nich załatwić. Robią kurs, załatwiają badania lekarskie, gwarantują materiały dydaktyczne, zaś jeżeli chodzi o kwalifikację wstępną to egzamin też można u nich odbyć. Mają dość rozwiniętą ofertę szkoleń w zakresie kwalifikacji wstępnej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

tadziu47

Posty: 16

 
Osobiście to nie mam olbrzymiego doświadczenia jeśli chodzi o firmy szkoleniowe. Ostatni raz robiłem jakiś kurs z osiem lat temu i były to wózki widłowe. Pewnie troszkę się pozmieniało od tego czasu. Ogólnie trzeba dobrze obadać co jest w pakiecie kursu. Czy są materiały, czy robią potrzebne badania, żeby się później nie okazało, że trzeba różne dodatkowe kwestie samemu sobie ogarnąć.

Radziu

Posty: 21

 
Witam.

Też mam w planie zapisać się na kurs w związku z zawodową kwalifikacją wstępną na kierowcę i szukam jakiegoś solidnego kursu. Przejrzałem już parę propozycji w sieci, popytałem ludzi w firmie, natomiast wiadomo – opinie są różne, natomiast wielokrotnie nawet rozbieżne. Jedni polecają ośrodek X, natomiast inni mówią, że X jest do bani, no i weź tu bądź mądry.

Także jeszcze was podpytam:)

tubbytimmy1

Posty: 19

 
Moim zdaniem pożądane byłoby sobie zrobić kursy związane z przewozem materiałów przede wszystkim niebezpiecznych. Jest za to dodatkowa kasa i wcale nie taka mała :) Ja już w zeszłym roku zdałem egzamin, mam uprawnienia i przy okazji więcej zleceń. Nie wiem jak dzisiaj, lecz jeszcze rok temu to takich godziwych szkolących w zakresie ADR ośrodków było jak na lekarstwo...

Mr Frog

Posty: 21

 
Może jakiejś konkretnej firmy to nie polecę, ale pożądane byłoby poczytać co dokładnie oferują w ramach takiego szkolenia, załóżmy dla branży transportowej. Czyli czy dają materiały, czy są w stanie zapewnić badania lekarskie i psychologiczne itd. Poza tym, trochę o osobach, które prowadzą zajęcia pożądane byłoby się dowiedzieć, poczytać, popytać...

marq

Posty: 20

 
Dość ciekawą ofertę przygotował serwis http://abc-szkolenia.com/. Ja się u nich uczyłem na egzamin do kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej w zawodzie kierowcy. Szkolenie i sam egzamin było w tym samym miejscu. Jeśli chodzi o zdawalność to z tego co wiem była na poziomie 95 procent, więc naprawdę wysoka. To co mi się u nich spodobało to też fakt, że szkolenia robią co chwile, średnio co 2 tygodnie. Można się było w dogodnym terminie umówić.

Warszawiak

Posty: 19