Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Kurs zaawansowany TIA Portal, gdzie ?

Kurs zaawansowany TIA Portal, gdzie ?

Witam wszystkich. Chciałbym zainwestować w siebie i skończyć dodatkowy kurs z wizualizacji HMI. Chodzi mi o poziom podstawowy.

czesterk

Posty: 3

 
Nie korzystałem z żadnego kursu, więc trudno mi pomóc w tej kwestii. Może poszukaj na blogach o tematyce siemens simatic s7 300 w tia portal. Tam polecają wiele porządnych firm oferujących szkolenia.

Ryszardzik3

Posty: 16

 
Kończyłem programowanie SIMATIC S7-1500 – poziom zaawansowany i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. Mają w Poznaniu jeszcze wiele innych szkoleń. Na przyład to http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/zaawansowany-programowanie-scl-siemens-simatic-s7-1200/

MrGargamel

Posty: 26

 
Na pewno jest dobry pomysł, ale trzeba byłoby trafić na dobrego szkoleniowca i ofertę kursów, jakie zapewniają dużo praktycznych ćwiczeń. Znajomy kończył wizualizację, panele HMI na poziomie podstawowym i mówił, że całkiem fajny, jeżeli chodzi o praktykę.

batmann

Posty: 4

 
Dodałbym jeszcze technikę napędową i tia portal. Bowiem to też jest teraz całkiem dobry kurs do skończenia, jeśli chodzi później o odnalezienie dobrego etatu. W Warszawie masz dużo propozycji.

Fanatyk

Posty: 17

 
Komunikacja TIA Portal to kurs zarówno podstawowy, jak i zaawansowany. Jak myślicie, skoro mam jako taką wiedzę na ten temat, jakie szkolenie będzie lepiej wybrać?

Wraczki333

Posty: 15

 
A jakieś konkretne szkolenie stacjonarne polecacie w Poznaniu? Może bym się skusił, bo siemens simatic s7 300 oraz tia portal nie do końca mam opanowane. Gdyby udało mi się znaleźć jakiś sensowny kurs, który nie będzie drogi, to na pewno by mi takie zajęcia pomogły.

Babeczka

Posty: 15