Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Siemens szkolenie darmowe

Siemens szkolenie darmowe

Czy ktoś z was robił kurs siemens s7 i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy wiedza przekazywana tam naprawdę stoi na wysokim poziomie?

CAUCHETWERE

Posty: 12

 
W mojej opinii pomiędzy kursami wideo a darmowymi szkoleniami siemens tak naprawdę nie ma kompletnie żadnej różnicy i moim zdaniem są one dobre jedynie na początek nauki a później i tak należy zakupić szkolenie płatne.

eloop

Posty: 19

 
Osobiście rozpoczynałem od darmowych szkoleń siemens i dzięki nim poznałem wszystkie podstawy, jakie dały mi możliwość udziału w szkoleniach płatnych.

Black_Riot

Posty: 22

 
Moim zdaniem najbardziej interesujący ze wszystkich kursów siemens s7 jest właśnie ten kurs: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/podstawowy/s7-plc1/. Polecam Ci zapisanie się właśnie na ten kurs ponieważ sam brałem w nim udział i mogę potwierdzić, że przekazywana w nim wiedza jest na naprawdę niezwykle wysokim poziomie i jest to wiedza praktyczna.

file444

Posty: 21

 
Od siebie jak najbardziej polecam Ci płatne szkolenia siemens. Sam od takich zaczynałem i bardzo prędko dostałem faktycznie sporą wiedzę jeśli chodzi o programowanie i dzięki temu dziś pracuję właśnie jako programista tego typu sterowników.

edyta123

Posty: 8

 
W mojej opinii nawet jeśli potrafisz programować sterowniki siemens s7 to blogi mogą i tak dostarczyć Ci mnóstwo wiedzy. Na poniektórych przedstawiane są na przykład niestandardowe sposoby, które pozwalają na jeszcze większe wykorzystanie możliwości które dają tego typu sterowniki co z pewnością wiele razy Ci się przyda.

Polaczek90

Posty: 26

 
Osobiście nigdy nie byłem na żadnym szkoleniu siemens a uczyłem się jedynie z darmowych źródeł i obecnie pracuję w profesjonalnej firmie związanej z programowaniem sterowników siemens i w pełni sobie radzę.

Mr Boks

Posty: 20

 
Osobiście rozpoczynałem od darmowych szkoleń siemens i dzięki nim poznałem wszystkie podstawy, które dały mi możliwość udziału w szkoleniach płatnych.

Mier56

Posty: 18

 
Sam jestem programistą sterowników siemens i zaczynałem od darmowych szkoleń siemens więc moim zdaniem są one rzeczywiście warte uwagi i polecam je każdej osobie jaka zaczyna. Dzięki nim poznasz podstawy oraz przede wszystkim dowiesz się czy programowanie tego typu sterowników rzeczywiście Cię interesuje i rzeczywiście jest dla Ciebie.

ZERO-00

Posty: 16

 
Ostatnio mój dobry przyjaciel nauczył się programować sterowniki siemens właśnie z kursów wideo i jak najbardziej je polecał także moim zdaniem jeżeli faktycznie dają jakąś wartość to jak najbardziej są warte uwagi.

iwanowskis

Posty: 14