Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

jazdy doszkalające w Wieliczce, szukam !

jazdy doszkalające w Wieliczce, szukam !

Chodzi mi o prawo jazdy w Krakowie. Gdzie najlepiej sięgnąć z kursu. Wiem, że ofert dużo, natomiast ja tu właśnie z tego powodu ;)

jkiolek56

Posty: 8

 
Mało atrakcyjna nauka prawa jazdy w Krakowie to trochę ryzyko, natomiast w takich jest faktycznie wiele taniej. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu podjąć decyzję, bowiem też jestem przed takim właśnie dylematem. Może coś tu jeszcze pomożecie :)

kubaszej

Posty: 16

 
Mam nadzieję, że i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za dużo jest ofert nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

Dziadek

Posty: 13

 
Jak potrzebujesz ekspresowej szkoły jazdy w Wieliczce, to myślę, iż na dzień dobry musisz liczyć się z kwotą 2000 złotych. Dokładnie nie wiem, ale teraz już chyba zwyczajnie nie schodzą poniżej 1300. Musiałbyś być jednak pewien, iż to dobra szkoła i potrafią uczyć szybciej. Osobiście wolałem zwykły tryb.

3nder

Posty: 23

 
Jak szukacie prawo jazdy w Skawinie to ta szkoła jest bardzo okej wilkar.pl. Muszę polecić, bo sama ją kończyłam, a z egzaminem nie miałam najmniejszych problemów. Poza tym, a co najważniejsze na drodze czuję się bezpiecznie :)

Namo

Posty: 11

 
A co z ceną za kurs prawa jazdy w Krakowie? Jeżeli chciałbym wykonać prawko szybciej, czy to się w ogóle opłaca? Czy da się nauczyć szybciej niż w trybie zwyczajnym? Pewnie jest drożej. Jak coś wiecie w temacie, to podzielcie się info. Dość pilnie potrzebuję prawka. Z jazdą nie miałbym chyba żadnych problemów.

Oct714

Posty: 15

 
A ja chyba skuszę się na jazdy doszkalające w Krakowie. Mam obawy, iż nie poradzę sobie bez większej ilości godzin za kółkiem. W sumie przydadzą mi się nie tylko ze względu na prawko, niemniej jednak ogólnie na przyszłość też.

yarofe

Posty: 16