Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Manekiny sklepowe, sklep online ?

Manekiny sklepowe, sklep online ?

Potrzebuję kupić sobie do domowych treningów nożyczki fryzjerskie, co na początek mojej przygody:) wybrać i gdzie takie najlepiej kupić?

Specjalista

Posty: 12

 
Poszukiwałem jakiegoś wybitnie dobrego producenta nożyczek fryzjerskich i sprawdzonych miejsc do zakupów tego typu asortymentu. Padło na tę hurtownię, albowiem kilka już w swoim życiu zaliczyłem wpadek. Tutaj macie naprawdę dobry sprzęt w dobrej, albowiem niewygórowanej cenie. Jest tu stosownie wszystko. Niesłychanie polecam.

jurtus

Posty: 22

 
Takiej hurtowni fryzjerskiej właśnie szukałam. Dobrze, że czytam nieraz fora:) Już złożyłam zamówienie i czekam na towar. Mają bardzo atrakcyjne ceny, dlatego skorzystałam, poza tym liczę na tę gwarantowaną jakość. Kupiłam tam wszystko, co mnie interesowało, mają spory wybór.

grużdzin

Posty: 10

 
Akurat my zamawialiśmy fartuchy fryzjerskie u krawcowej. Raki nasz osobisty projekt, lecz w większości sklepów czy hurtowni można dostać je w niesłychanie dobrej jakości i całkiem znośnej cenie. Na sam początek nie trzeba się tak niesłychanie nimi martwić.

Odi

Posty: 23

 
Takiej hurtowni fryzjerskiej właśnie szukałam. Dobrze, iż czytam niekiedy fora:) Już złożyłam zamówienie i czekam na towar. Mają bardzo atrakcyjne ceny, wobec tego skorzystałam, poza tym liczę na tę gwarantowaną jakość. Kupiłam tam wszystko, co mnie interesowało, mają spory wybór.

waclawk6

Posty: 14

 
Do swojego zakładu kupowałam fartuchy fryzjerskie w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Sprawdziły się, więc mogę bez obaw polecić innym. Dobra jakość, poza tym spodobały się w salonie fryzjerkom, a oto mi właśnie chodziło, żeby były zadowolone.

ksyhoo

Posty: 18

 
Mam nadzieję, że i mnie przypadną manekiny sklepowe, jakie zamówiłam w hurtowni. Z opisu i zdjęć wyglądają na ok. Jeszcze nigdy nie udało mi się trafić na model, który byłby naprawdę trwały.

Jermeri

Posty: 23

 
Naszukałam się w hurtowniach w moim mieście manekinów sklepowych i jakoś nic nie wpadło mi w oko. Widziałam te w hurtowni fryzjerskiej i chyba są całkiem spoko. Bardzo zależy mi na dobrej jakości, żeby były trwałe i nie trzeba było takich zakupów robić co pół roku, bo coś się łamie czy zniekształca.

czartoryski

Posty: 11

 
Samej w domu przydałyby mi się takie nożyczki fryzjerskie. Cena nie jest wielka, więc chyba pozwolę sobie na tego typu kupowanie. Nęci mnie jeszcze kupowanie takiej główki. Będąc dzieckiem zawsze chciałam zostać fryzjerką:)

Ptaszyna

Posty: 11

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać odpowiednio. Sama kupiłam sobie taką do ćwiczeń w domu i niestety skiepściłam sprawę, bo nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki dobrej jakości wcale nie jest mała.

michooo56

Posty: 25