Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Depilacja laserowa w Rzeszowie, szukam !!!

Depilacja laserowa w Rzeszowie, szukam !!!

Poszukuję propozycji gabinetów oferujących depilację laserową w Rzeszowie. Zależy mi też na opiniach generalnie o tym zabiegu. Na co się nastawiać? Dziękuję.

Wiśniak45

Posty: 11

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w fachowym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednak mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

amrmas22

Posty: 17

 
Z własnego doświadczenia polecam ten salon http://www.pracowniawdzieku.pl/skinshooter.htm. Mają najwyższej klasy sprzęt do mezoterapii bezigłowej. Spora ilość też innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz medycyny estetycznej w Rzeszowie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją skórą :)

allegrowicz65

Posty: 19

 
Mama powiedziała, że na nieszczęście nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać codziennie maszynki, albowiem taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na fachowych stronach, że laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić spostrzeżenie na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

Odi

Posty: 23

 
Nie do końca byłam przekonana co do tego rodzaju zabiegów, ale po tym jak udałam się na endermologię w rzeszowie i zobaczyłam, co tak faktycznie straciłam przez lata braku pewności, mam dług wobec innych. Polecam, albowiem moja skóra w końcu zaczęła wyglądać po dwóch ciążach tak, jakbym w nich nie chodziła :) Mogę podesłać na priv fotografie, same ocenicie.

Geodeta22

Posty: 9

 
Ja jakoś nie bardzo wierzę tym zabiegom. Ciekawe czy zwracają koszta, jeśli akurat taki zabieg usuwania rozstępów okaże się bezowocny? Wiem, że u nas w Rzeszowie jest kilka dobrych miejsc, które są chwalone przez pacjentki, ale sama bym się chyba nie poddała takim zabiegom, co innego zwykła kosmetyka.

enriquess

Posty: 10

 
Z uwagi, że już kilka razy byłam też u nich, muszę polecić :D To bardzo dobra kosmetyczka w Rzeszowie, poza tym nie mają wysokich cen. Za zabiegi te podstawowe pielęgnacyjne naprawdę niewielkie sumy.

warter88

Posty: 12

 
Osobiście uwielbiam fotel kosmetyczny :) i chętnie tam przesiaduję. Nie ma to jak raz na jakiś czas pozwolić sobie na dobry zabieg pielęgnacyjny dla swojej skóry. Ostatnio poważnie zastanawiam się też jak i wy nad fotoepilacją. Jak na razie mam tylko za, nic przeciw ;)

numiś45

Posty: 14

 
U mnie po fotodepilacji już po pierwszym zabiegu było widać efekty. W sumie to trzeba zrobić tak jak zalecają w seriach, ale lepsze to od maszynki ;) Moje zadowolenie teraz nie ma granic. Dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać, tym bardziej że jest to bezpieczny zabieg, który w ogóle nie boli :) Czuję się teraz o wiele lepiej. Golenie, woskowanie, kremowanie to istna udręka.

Nabavoimb

Posty: 23

 
Doskonale, że można gdzieś wyrazić swoją opinię, albowiem bardzo cenię sobie opiekę kosmetyczną tego salonu kosmetycznego w Rzeszowie, na jakiego tu temat:) ceny nie są aż tak wysokie, za to wysoka jest jakość. Polecam wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

andrew66

Posty: 16