Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

sukienki na pierwszą komunię

sukienki na pierwszą komunię

Cześć wszystkim. Potrzebuję sukienki na pierwszą komunię dla córy. Gdzie mi uszyją coś eleganckiego na wymiar? Za wszelkie podpowiedzi serdeczne – senk ju!

Kitas

Posty: 11

 
Każda kobieta może wyglądać dobrze w sukience , wszystko jest kwestią dopasowaną i dobrego uszycia sukni. Niestety to co sprzedają w sieciówkach to jest szyte dla modelek a nie dla zwykłych kobiet.

kubaraj

Posty: 23

 
Ciekawe jakie cenniki mają ci sławni projektanci mody którzy ubierają w Polsce gwiazdy estrady i telewizji. Czasami to aż człowiek się za głowę złapię jak gdzieś przeczytam w internecie ile kosztowała ta czy inna kreacja gwiazdy która została założona tylko na jedną noc, na jeden wystep.

korasek

Posty: 7

 
Najbardziej mnie zawsze denerwuje w sukienkach które kupuję w sieciówkach najczęściej na jakieś wesela że się podwijają podczas tańca. Macie na to jakiś patent? Jaki typ sukienki powinien się najlepiej sprawdzać podczas ruchu? Ja głównie biorę tzw. bombki.

Odi

Posty: 17

 
Jest w Poznaniu bardzo dobry sklep Isel Onir jeśli chodzi o suknie estradowe ,czy balowe. Tutaj mi szyli suknię ślubną, udało się też dopasować wszystkie dodatki – bransoletkę, diadem itd. Mamy już wstępnie z mężem zarezerwowany bal sylwestrowy na 2020, także na pewno kreację będą zamawiać też tutaj :>

allegrowicz65

Posty: 19

 
Kilka lat temu w świetnej kreacji podczas festiwalu w Opolu wystąpiła Kinga Preis. Od tamtej pory poluję na sukienkę podobnej do jej, ale nie mogę nigdzie znaleźć...help!

tigra32

Posty: 11

 
Sama jestem w kropce bo muszę sobie znaleźć kieckę na wesele siostry a na mnie niestety większość tego co jest w sklepach zwyczajnie nie pasuje...

Trener

Posty: 11