Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy ciężko się projektuje odzież denim ?

Czy ciężko się projektuje odzież denim ?

Szukam ludzi lub firmy, jaka zajmuje się profesjonalnie projektowaniem odzieży denim. Tylko konkretne oferty, poparte portfolio.

Namo

Posty: 11

 
Sprawdziliśmy na własnej skórze. Dokładnie skorzystaliśmy z oferty projektowanie odzieży denim, bo w tym się specjalizujemy. Końcowy efekt zrobił na nas niemałe wrażenie, ale największe na klientach. Opłacało się zainwestować w specjalistyczną usługę. Nie należy do tanich, ale inwestycja jest przyszłościowa.

Xaxaos,

Posty: 24

 
Szukałam różnych rozwiązań. Lecz rzeczywiście tylko dzięki firmie, która zajęła się wdrożeniem stylizacji mogę powiedzieć o sukcesie. Ofert w Łodzi nie ma dużo, panią Joannę polecam :) Bardzo konkretna osoba, znająca się na modzie, fach w ręku, mnie pomogła więc jej usługi też polecam.

Mord

Posty: 22

 
Dziękuję za pomoc. Po kontakcie z panią Joanną udało mi się ustalić, że zajmuje się również projektowaniem odzieży active. Teraz mamy już opracowane projekty na sezon z czego jestem oczywiście bardzo zadowolona. Polecam.

Ptaszyna

Posty: 20

 
Do takiego zawodu trzeba mieć talent. Takich rzeczy nie da się tylko wyuczyć. Sama chciałam kiedyś zajmować się czymś takim jak projektowaniem kolekcji ubiorów. Nawet książki zakupiłam :) ale jednak okazało się, że to był tylko słomiany zapał, albo raczej mi nie wychodziło jakbym chciała. Dlatego dobrych projektantów traktuję z ogromnym szacunkiem.

namok

Posty: 18

 
Polecam z własnego doświadczenia http://www.projectfashionlab.pl. Pani Joanna zajmuje się kompleksową usługą opracowywania i analizą trendów mody w Łodzi. Osoba godna polecenia, portfolio mocno rozbudowane :)

Lomartek67

Posty: 12

 
Jak widać nie da się samemu. Od kreacji marki trzeba mieć specjalistę. Teraz większa część osób, które zawodowo zajmują się projektowaniem kolekcji ubiorów, zajmują się też marketingiem.

pawel253

Posty: 13

 
Mam firmę i do lat współpracuję z projektantem odzieży. Inaczej na pewno by mi się nie udało odnieść takich sukcesów, jakie odniosłem. Dzisiaj moda potrafi być naprawdę okrutna. Współpraca z takimi ludźmi nauczyła mnie jednego, iż nic w tej dziedzinie nie wiem i choć spodziewam się, to okazuje się, iż źle :) Pozdrawiam i życzę udanego projektowania ubiorów

Uleczek4

Posty: 20