Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Poręcze z drewna

Poręcze z drewna

Cześć. Czy zdecydowaliście się na to, aby balustradę z podłogą łączyły u was tralki drewniane? Ciekawi mnie to :)

alex-oo

Posty: 15

 
Udało mi się samodzielnie zamontować tralki z drewna. Stosowałem ich 6-7 na metr bieżący na równym podłożu, a na schodach po jednej tralce na każdy stopień.

Fruuu56

Posty: 13

 
Ciekawą sprawą jest to, w jaki sposób powinny zostać zamontowane tralki drewniane. W mojej opinii najważniejsze jest rozmieszczenie jej w odpowiedniej ilości na metr bieżący.

olboyyy

Posty: 12

 
Mój znajomy wykorzystywał niedawno poręcze drewniane do schodów. Przyznam Wam szczerze, że niezmiernie mi się spodobały i również rozważam kupowanie takiego produktu.

Mogę zaprezentować Wam zdjęcia, w jaki sposób prezentują się takie poręcze już po montażu :)

Uleczek4

Posty: 20

 
Wybierałem kilka dni temu poręcze drewniane do schodów. Zaciekawił mnie przede wszystkim fakt, że mogłem wybierać pomiędzy rodzajami drewna tj. buk, dąb, jesion, sosna oraz modrzew. Istotny był także możliwy wybór przekroju.

Strzała

Posty: 15

 
Z jednej strony mogę odradzić Wam tanie balustrady drewniane. Mam pewne wątpliwości odnośnie ich jakości, która niekoniecznie musi być dostateczna. Weźcie to pod uwagę.

basia656

Posty: 14

 
Odnoszę wrażenie, że poręcze drewniane odszukacie u sporo producentów.

Dyskusyjną kwestią może jednak okazać się ich jakość, która odpowiednio wysoka jest u nielicznych firm wykorzystujących najlepsze drewno.

fuey

Posty: 27

 
Balustradę drewnianą miałem okazję zamówić w tej firmie: http://www.tralkidrewniane.pl. Wywiązała się ona ze swoich zobowiązań w 100%, dzięki czemu mogę ją śmiało polecić innym.

Hamacz23

Posty: 18

 
Tanie balustrady z drewna miałem okazję kupować w jednej firmie, na jaką namiary mogą podać Wam w prywatnej wiadomości. Nie chcę, aby ktokolwiek na tym forum zarzucał mi kryptoreklamę, bowiem to nie to jest moim interesem.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Mr Boks

Posty: 20