Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

rolety Warszawa, dobra firma?

rolety Warszawa, dobra firma?

Co sądzicie o roletach rzymskich? Czy sprawdzają się w każdych oknach? Jakiś sklep w Warszawie? Czekam i z góry dziękuję.

FOTOhihi

Posty: 2

 
Jak szukasz rolet rzymskich w Warszawie, to zajrzyj na tę stronę http://ombra.pl/zaslony-rzymskie/. Sprzedawca i usługodawca. Świetne produkty. Cena niewygórowana. Cieszę się, że żaluzje zamówiłam u nich. Będą na lata. Od razu widać było, że to solidny produkt.

mateo29

Posty: 8

 
A ja z własnego doświadczenia polecam plisy u któregoś z dobrych usługodawców z Warszawy. Według mnie są o niebo lepsze od żaluzji. Każdy ma swoje własne upodobania, ale plisowane żaluzje są naprawdę nowoczesnym rozwiązaniem.

Lupusx

Posty: 8

 
Poszukaj koniecznie opinii. Jak to w każdej branży bywa, w roletach na terenie woj. mazowieckiego będziesz mieć do czynienia z fachowcami i pseudo fachowcami. Przejrzyj jeszcze różne fora, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Jest tego faktycznie spora ilość. Pozdrawiam.

Darjusa

Posty: 8

 
To te, które składają się tak, że na dole jest taka harmonijka często też ozdobna. Jak poszukasz dokładnie, to można znaleźć naprawdę fantastyczne wzory. Tylko pamiętaj, nie kupuj rolet rzymskich w Warszawie w pierwszym lepszym sklepie, bo trafisz na marketową jakość. Niekoniecznie nawet dobrą ;) Polecam znaleźć jakiegoś znanego usługodawcę.

Ralphy

Posty: 14

 
No tak właśnie sobie teraz oglądałam i naprawdę mam dylemat :( Nie wiem, czy wybrać, żaluzje czy rolety dzień i noc. Widziałam, że w Warszawie jest wiele sprawdzonych sprzedawców, którzy proponują naprawdę jakościowy asortyment. Mają i to i to. Fajnie, jakbyście podpowiedzieli coś na temat tych rolet.

doboszzz

Posty: 12

 
Nie mam zdania, choć osobiście zdecydowałam się na rolety rzymskie. Znalazłam w Warszawie fajną firmę, która ma ogromny wybór, dlatego zatrzymałam się tam i dokonałam zakupu :D Musisz przemyśleć sprawę.

rumcajs82

Posty: 21

 
Mnie podobają się żaluzje drewniane. Podobno ciężej jest z ich montażem. Może tu na forum polecicie jakąś firmę z Warszawy. Nie niesłychanie się orientuję w temacie, a jak wpiszesz tę frazę w google, to ci wychodzi masa ofert. Można zgłupieć. Ja nie widzę różnicy w samym produkcie, niemniej jednak montaż na bank jest znaczący. Musi być profesjonalnie.

Wariat

Posty: 7

 
Żaluzje drewniane mają więcej możliwości regulacji dostępem światła. A w woj. mazowieckim znajdziesz sporo ciekawych ofert. Są i zwolennicy rolet na przykład tych dzień noc, bo podobno też dobrze sobie radzą, jeśli chodzi o tę funkcjonalność. Może poczytaj więcej na ich temat.

krusztu

Posty: 19