Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Nowoczesne krzesła designerskie, jaki sklep ?

Nowoczesne krzesła designerskie, jaki sklep ?

Mam pytanie odnośnie betonu dekoracyjnego, gdzie można go tanio kupić? Niewątpliwie tylko poważne odpowiedzi.

Miki

Posty: 9

 
Ja też właśnie myślałem o położeniu płyt betonowych na posadzkę zamiast gresu. Dużo czytam na ten temat i tu też dziękuję za podpowiedzi w temacie, chyba już klamka zapadła. W sklepie polecanym przez was jest duży wybór, więc nie będzie problemu :)

sonicsquad

Posty: 26

 
Mam płyty betonowe położone w salonie. Surowy wygląd, lecz taki właśnie lubię i zawsze sobie ceniłam. Akurat jestem klientką tego sklepu, albo niezwyklej mój mąż :) dlatego szczerze polecam tam właśnie kupowanie. Nie było żadnych problemów przy dostawie, przesyłce, a jeśli chodzi o jakość to mąż mówi, iż jest niesłychanie dobra.

olboyyy

Posty: 12

 
Daliśmy radę :) Teraz salon wygląda po prostu wspaniale. Zasługa męża i bez wątpienia loft systemu, czyli przestrzennych paneli, jakie położył. Kupna też dokonaliśmy w proponowanym prze was sklepie. Mają generalnie niezmiernie sporo fajnych materiałów do wykańczania wnętrz, niemniej jednak i niezmiernie designerskich mebli. Polecam.

jurtus

Posty: 22

 
Tutaj http://www.popstyl.pl/pl/c/Meble-D2/147 zakupiłam swoje pierwsze nowoczesne krzesła designerskie do swojego domu. Mnie i mężowi bardzo przypadły do gustu, poza tym świetnie się prezentuję, każdy odwiedzający nas gość pyta, gdzie kupione. Więc szczerze polecam zgłębić ofertę. Poza tym wygodne, o czym bym w końcu zapomniała napisać :)

alex-oo

Posty: 15

 
Niesłychanie ładne mają meble, trzeba przyznać. Jak ktoś poszukuje nowoczesnych krzeseł designerskich, to tutaj znajdzie niesłychanie szeroką ofertę. Ja tu też kupowałam, towar zgodny z opisem, wygodne, wszystko ok.

TomekK

Posty: 9

 
Ja też właśnie myślałem o położeniu płyt betonowych na posadzkę oprócz gresu. Dużo czytam na ten temat i tu też dziękuję za podpowiedzi w temacie, chyba już klamka zapadła. W sklepie polecanym poprzez was jest znaczny wybór, więc nie będzie problemu :)

wujekB

Posty: 11

 
Mnie się dobrze kładło sztukaterię NMC ale Orac też jest ok. Lepiej dołożyć parę groszy i mieć naprawdę dobrą jakość jeśli chodzi o materiał. Bo wiadomo, że taki remont robi się na lata. W sklepach jest duży wybór, są też promocje, ogólnie ładnie wygląda w pomieszczeniu.

Laleczka

Posty: 10

 
Mają bardzo dużo ciekawych materiałów wykończeniowych. Moją uwagę przykuły belki rustykalne, naprawdę wyglądają jak z drewna. Ciekawe tylko czy w rzeczywistości też tak do złudzenia przypominają drewniane belki. Skuszę się chyba po remoncie u siebie na takie właśnie wykończenie. Czego to teraz nie wymyślą.

Dagmara87

Posty: 27

 
Teraz mogę szczerze powiedzieć, że mój salon w końcu wygląda nowocześnie. Dzięki płytom betonowym można nadać wnętrzu oryginalnego wyglądu. Poleca do każdego pomieszczenia.

Ptaszyna

Posty: 20