Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Obrazy olejne, poszukuję ?

Obrazy olejne, poszukuję ?

Interesują mnie poważne oferty sprzedaży obrazów. Jak możecie polecić jakiegoś artystę bądź galerię, dzięki.

Ciapek

Posty: 18

 
Widać, iż muszę się przyznać, bo należę do osób, jakie nie chodzą ani do kościoła ani do galerii sztuki:) Trzeba to zmienić. Odwiedziłam stronkę, jaką polecacie. Idealna sprawa. Poniektóre dzieła mogłyby spokojnie wisieć w moim salonie.

demonn

Posty: 12

 
Już dawno nie zatrzymałam się na tak długo na stronie internetowej, co w tej galerii obrazów. Bardzo dobrzy artyści, co znaczy, że galeria prowadzona na odpowiednim poziomie, a zakup dzieła będzie zawsze bezpieczny.

Damiano

Posty: 13

 
Osobiście sama natknęłam się na kiepską jakość, ale tak w sumie sama chciałam. Bo oszczędnie. Zamówiłam portret w sieci, ale nie w galerii, i przyszła karykatura, choć na stronie wszystko wyglądało ok. Teraz już wiem, że nie warto dlatego polecam sprawdzoną galerię obrazów Łódź.

Gregor55

Posty: 19

 
Kiedyś jakoś nie zwracałam na sztukę uwagi. Odkąd mam swoje mieszkanie lubię otaczać się fajnymi rzeczami, w gruncie rzeczy kocham obrazy olejne i to one w moim domu przeważają. W kilku galeriach obrazów w Warszawie jestem stałym bywalcem. Mam nadzieję, że i wam uda się coś znaleźć dla siebie.

Mord

Posty: 22

 
Polecam Zbigniewa Kopanię. To wybitny malarz, którego prace można znaleźć tutaj http://www.galeria-mad.pl. Ale to, czym mnie najbardziej zaskoczył to mój portret, który wykonał na zamówienie.

Max Pejnn

Posty: 17

 
Mnie też wydaje się, że zakupu obrazów najlepiej dokonywać w galerii sztuki. Można przez jakieś serwisy, ale to nic sprawdzonego i pewnego. W końcu mówimy o większych pieniądzach. Osobiście bałbym się kupować z nieznanego źródła, dlatego preferuję galerie. Z ostatniego takiego zakupu jestem mega zadowolony.

jordanos

Posty: 15

 
Takich portretów jak maluje Zbigniew Kopania, nie maluje nikt inny. Gorąco polecam zapoznać się z jego dorobkiem,a w razie potrzeby to właśnie u tego artysty zamówić swój lub najbliższej osoby portret. Gwarantuję, że wyjdzie genialnie:)

Odi

Posty: 23

 
Pomysł portretów na zamówienie na prezent jest ekstra. Chcę zrobić swojej chrześnicy taki, ale nie wiem kogo wybrać. Zależy mi na tym, żeby wyszło profesjonalnie. Nie liczę się akurat tak bardzo z ceną, czy kogoś konkretnego proponujecie z tej galerii?

marcin22

Posty: 9

 
Pomysł portretów na zamówienie na prezent jest ekstra. Chcę zrobić swojej chrześnicy taki, ale nie wiem kogo wybrać. Zależy mi na tym, żeby wyszło profesjonalnie. Nie liczę się akurat tak niezmiernie z ceną, czy kogoś konkretnego proponujecie z tej galerii?

Miki

Posty: 16