Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

upiększenie salonu

upiększenie salonu

Zastanawiam się nad większą fototapetą 3D do salonu, ale nie wiem, czy to rozwiązanie się sprawdza na dłuższą metę. Jak myślicie?

pawel253

Posty: 6

 
Dobre, bo bezzapachowe fototapety posiadahttps://www.fototap.pl/fototapety. Już tutaj ludzie wspominali o znaczeniu czynnika zapachu w zamawianiu fototapet. Ekologiczny druk, dobry materiał i masz problem z głowy. Polecam, bo absolutnie nie przepłacasz, a wzory są fantastyczne.

Finest

Posty: 22

 
Fototapeta, szczególnie większa może delikatnie przytłoczyć, więc na początek zalecam coś mniejszego przetestować, a później ewentualnie uzupełnić.

alus

Posty: 11

 
Na niemieckiej fizelinie zamawiaj fototapety. Bardzo dobry materiał, niezawodny przez długie lata. Jedna z lepszych wskazówek :)

Watuniaa

Posty: 6

 
Laminowana fototapeta na pewno będzie trwalsza od takiej standardowej. Dopłata najczęściej niewielka, a efektywność znacznie lepsza.

labuh

Posty: 13

 
Jak w kuchni, czy łazience chcesz wrzucić fototapetę to dobrze jest zadbać o wodoodporność. Cena fototapety zależy poza tym najczęściej od rozmiaru. Mniejszy to taniej, ale gorzej wygląda, więc te największe jednak proponuję. Świetnie wyglądają.

dzastinn

Posty: 6

 
Dzięki fototapecie masz praktycznie autorską, unikalną aranżację. Jak jeszcze do tego dopasujesz jakieś nietypowe dodatki to efekt jest całkiem ciekawy.

czartoryski

Posty: 11

 
Teraz robią takie fototapety, że praktycznie nie da się ich uszkodzić. Odradzam jednak wystawianie fototapety na działanie promieni słonecznych, bo w końcu nawet najlepszy materiał lekko blaknie.

tefal100

Posty: 8

 
Przemyśl jeszcze panel szklany do fototapety. Znacznie fajniej wtedy wygląda, ewentualnie laminowanie, jeżeli masz zamiar wstawić do wnętrz, gdzie będzie jakiś kontakt z wodą.

beata77

Posty: 10

 
Przejrzyj dział z inspiracjami przy zakupie fototapet. Wiele sklepów internetowych posiada tysiące wzorów do dyspozycji. Własna grafika też najczęściej wchodzi w grę.

czubek67

Posty: 10