Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Obrazy olejne sprzedaż, sklep online ?

Obrazy olejne sprzedaż, sklep online ?

A czy możecie polecić kogoś kto zajmuje się portretami na zamówienie. Chodzi mi o profesjonalnego artystę, nie pseudo.

dudzik78

Posty: 13

 
Widać, że teraz jest moda na takie portrety ze zdjęcia. Nie powiem, bo też mi się podobają, ale cena ich chyba nie jest niska. Zawsze to jednak lepsza pamiątka niż zdjęcia. Na prezent idealne rozwiązanie, aby upamiętnić dziecko, ślub też. Fajna sprawa.

eryczek

Posty: 16

 
U mnie też spoko. Jeżeli chodzi o portrety ślubne to najlepiej zlecić je panu Zbigniewowi. To mistrz od tych spraw. Mój portret wyszedł mu wspaniale, wobec tego polecam. Na stronie macie mnóstwo przykładowych prac.

Jacuś

Posty: 14

 
Kocham obrazy olejne. W moim domu jest ich tak dużo, że już ich nawet nie liczę. Rzeczywiście posiadają duszę i coś w nich jest co nas przyciąga. Mam kilku ulubionych artystów i nie skaczę z kwiatka na kwiatek:) Polecam odwiedzać galerię, świetny relaks dla psychiki.

robbin1

Posty: 21

 
Kiedyś owszem chodziłam do galerii obrazów, natomiast teraz nie mam na to czasu. Fajnie, iż coraz więcej galerii tworzy strony internetowe i zapewnia nabycie dzieł sztuki poprzez internet.

1krzysztof1

Posty: 20

 
https://www.oprawiamyobrazy.pl/ramy-oprawy-obrazow/ - dla zainteresowanych najlepsza oprawa obrazów jeżeli chodzi o Łódź. Doradzają, pomagają. Nie trzeba się na niczym znać, robią to za Ciebie, efekt jest genialny.

Laleczka

Posty: 24

 
Na oprawie obrazów trzeba się znać, żeby nie wyszło gorzej, niż bez ramy:) W Łodzi jest kilka galerii, w których z powodzeniem można skorzystać z takich usług. Osobiście też ich polecam, miałam okazję kupować u nich obraz.

Klarka45

Posty: 17