Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Atrakcje w Zegrzu, gdzie ?

Atrakcje w Zegrzu, gdzie ?

Szukam zewnętrznej firmy, która trudni się robieniem imprez dla firm w Warszawie. Jak coś wiecie w temacie, piszcie.

SABUR

Posty: 10

 
Do końca nie chce mi się wierzyć w tą całą integrację, no ale spróbować można. Pisałbym się na imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Podobają mi się skutery wodne, więc być może na to postawię.

fuey

Posty: 27

 
Do końca nie wierzyłem, że dam radę, a tu jednak. Nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem :) takie skutery wodne to niesamowita frajda, tym bardziej, że można tu na miejscu w Warszawie. Polecam każdemu tak się właśnie zabawić. Takie imprezy firmowe polecam każdemu.

mmmm56

Posty: 15

 
Raz byliśmy na takim wyjeździe integracyjnym w Warszawie. Było bardzo miło, wypad trwał dwa dni, panowie pojeździli sobie na quadach, panie popływały na skuterach wodnych. Polecam korzystać, jak można :)

wacek55

Posty: 12

 
Już dawno myślałem o czymś takim dla swoich pracowników. W tym roku koniecznie muszę zdecydować się na taki wyjazd integracyjny w Warszawie. Zobaczymy co dobrego wniesie do naszej firmy.

eryczek

Posty: 14

 
My korzystaliśmy z wyjazdu zorganizowanego przez tę firmę http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. Polecam, bo okazała się być chyba jedną z lepszych agencji, a jeśli chodzi o atrakcje w Warszawie to naprawdę jest ok.

wisła22

Posty: 10

 
Akurat miałem okazję uczestniczyć w takiej imprezie dla firm w Warszawie, więc powiem jedno. Im dłuższa, tym lepiej, choć nie do końca każda forma rozrywki mi odpowiadała. Najlepsze są jak dla mnie terenówki, tu można się wyszaleć, no i skutery wodne, jak jest ku temu okazja, pogoda sprzyja.

y01234

Posty: 11

 
Rzeczywiście mają bardzo dobrą ofertę. Organizują wyjazdy integracyjne w Warszawie, niemniej jednak jeżeli chodzi o miejsca to są to naprawdę często nawet takie, o jakich nie mamy pojęcia, iż takie są :) Też polecam tę agencję, bowiem znamy ją od kilku lat i korzystamy z zawsze wypasionej i fachowej oferty.

Ticket2Hell

Posty: 14

 
To witajcie w klubie, bo też byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Warszawie właśnie od nich, polecam firmę bez dwóch zdań, choć w każdej dyscyplinie nie uczestniczyłem. Miałem nieco obaw co do terenówek, a bardziej tego ekstremalnego szlaku, ale na skuterach wodnych bawiłem się jak dziecko. Pozdrawiam.

Snice

Posty: 26

 
Na tę imprezę firmową czekałam z utęsknieniem, jak dziecko. Kocham Mazury, a wyjazd pomyślałam, że każdemu z nas dobrze zrobi. Dobrze, że „góra” w końcu wpadła na pomysł, że tak właśnie można. Ogólnie bardzo polecam taki rodzaj wyjazdów. Ludzie rzeczywiście się na nich mocno integrują.

jurecekk5

Posty: 7