Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

sesja rodzinna szczecin, znacie kogoś ?

sesja rodzinna szczecin, znacie kogoś ?

Czy można zrobić sobie sesję noworodkową w Szczecinie? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje i robi to naprawdę profesjonalnie?

Strzała

Posty: 1

 
Nigdy nie robiła sesji rodzinnej w Szczecinie. Z reguły fotografie się robi samemu. Myślę jednak, że to niezwykle dobry pomysł, dlatego należałoby się na coś takiego zapisać.

mikesmith0103

Posty: 4

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wtedy można uzyskać naprawdę niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

Klarka23

Posty: 5

 
Moja sesja kobieca w Szczecinie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece, gdzie odnajduje się cała opisana propozycja. Faktycznie polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

Klarka45

Posty: 17

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z bardzo dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i zdjęcia wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

Zbyszek

Posty: 14

 
Nie robiła nigdy takich fotografii, natomiast widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są faktycznie profesjonalnie. My mamy fotografii wiele, natomiast nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, natomiast jeśli tylko znajdę troszkę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Wraczki333

Posty: 15

 
My od razu zamówiliśmy sesję ciążową i noworodkową w Stargardzie i jesteśmy zadowoleni. Atrakcyjna cena, ale i niesamowite zdjęcia. Jeśli ktoś nie jest przekonany do takiej sesji to powinien sprawdzić zdjęcia, jakie tam powstają. To coś niesamowitego i niepowtarzalnego.

@_yyy111

Posty: 7

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

Rico

Posty: 3