Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Program do planowania urlopów, program online??

Program do planowania urlopów, program online??

Witam.

Gdzie znajdę firmę, która przygotuje dla mnie wdroży mi w zakładzie narzędzie nakaz wyjazdu służbowego?

olboyyy

Posty: 12

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też potrzebuje osoby, jaka będzie nim zarządzała.

Pietiap

Posty: 22

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niezmiernie pomagają pracować. Podczas poniektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

45@54

Posty: 20

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

klimnny6

Posty: 19

 
Niesłychanie program do ewidencji urlopów robiony jest przez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już porządne kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych problemów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, jakie stawiają przed nim kadrowcy z różnych rodzajów przedsiębiorstw.

file444

Posty: 21

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to wyśmienite rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Dzidzidek

Posty: 17

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

karol2444

Posty: 20