Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

urządzenie wielofunkcyjne do gotowania, jakieś rady ?

urządzenie wielofunkcyjne do gotowania, jakieś rady ?

Słyszałem, iż można zamówić jakieś urządzenia wielofunkcyjne do gotowania i pieczenia. Jak to działa i czy w ogóle działa?

Dziadek

Posty: 1

 
Widziałem gdzieś na reklamę jak testowali urządzenia wielofunkcyjne do gotowania i wyglądało to całkiem dobrze. Nie wiem jak by to było w praktyce, ale warto sprawdzić.

AndrzejKKK

Posty: 14

 
Czytałem różne opinie o tym jak działają takie urządzenia. Myślę, że jeśli kupi się produkt oryginalny i to prosto od producenta to wiemy, co otrzymujemy. Kupowanie urządzeń niewiadomego pochodzenia z allegro czy innych portali zawsze wiąże się z ryzykiem. Dla mnie to zbyt wysoka cena żeby ryzykować.

gargulek

Posty: 9

 
My zakupiliśmy takie urządzenie ze względu na to iż chcieliśmy się przestawić na zdrowe jedzenie. Dzięki zawartym tam przepisom jest to rzeczywiście dziecinnie proste.

56_2014

Posty: 4

 
Nie lubię gotować, ale jestem do tego zmuszona. Mąż ostatnio takiego robota kuchennego do gotowania mi zamówił i jest super. Można ugotować wreszcie coś innego od pomidorowej i ziemniaków z sosem. Polecam wszystkim chcącym lepiej gotować.

szef82

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o urządzenia kuchenne do pieczenia to na blogu https://rodzinagotuje.pl/index.php/gdzie-kupic-thermomix/ znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji.

gruszk56

Posty: 5

 
Mnie się wydaje, iż zanim zakupi się jakiekolwiek urządzenie do kuchni to trzeba się zagłębić w jego parametry. Byłoby dobrze gdyby takie urządzenie można było przetestować i wówczas byłoby wiadomo czy oto nam chodzi.

Bankowy

Posty: 5

 
Dla chcących wykorzystać urządzenia wielofunkcyjne do diety polecam blog https://rodzinagotuje.pl/index.php/dieta-na-thermomix/. Można tam znaleźć wiele ciekawych przepisów, które na pewno się przydadzą.

Serduszko4

Posty: 24

 
Trzeba uważać kupując Thermomix z allegro, bo można trafić na używane albo nieoryginalne produkty. Sprawdzajcie, jaką otrzymujecie gwarancję, bo normalnie jest to dwa lata z możliwością przedłużenia do pięciu.

labuh

Posty: 2