Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Gres

Gres

Witam, noszę się z zamiarem remontu łazienki, samemu. Z pewnością będę zmieniał płytki. Jeżeli możecie dać jakieś namiary na sklepy, które mogą zainspirować do działania, piszcie.

Pozdrawiam.

Czarek

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to ja mam drewnianą i wcale nie narzekam. Mam dzieci i to ciepło, jakie pozwala im człapać po niej to dla mnie największa zaleta. Polecam.

rumcajs82

Posty: 21

 
Zastanawiałem się nad kupnem płytek w postaci mozaiki do łazienki. Nie chciałbym całej w tym stylu, tylko ta ściana z lustrem. Może jakość fajnie bym je obudował. Szukałem projektów w sieci, ale nic nie udało mi się znaleźć ciekawego. Może wy macie jakieś pomysły. Jak coś, czekam, albo trzeba będzie się udać do fachowców.

Grooby

Posty: 19

 
Ten sklep odnośnie mozaiki polecił mi kumpel, który zna się na rzeczy http://www.lu-go.pl.

Swoją drogą jest tu duży wybór, dlatego warto zajrzeć. Towar dostałem bardzo szybko iw moim przypadku akurat za darmo.

zimek123456

Posty: 25

 
Też przydałaby się w mojej kuchni podłoga bambusowa. To, iż nie chłonie wody to najważniejsza zaleta. A tak faktycznie mam dość już zimnych płytek, na jakich pupami siedzą moje dzieci. Najgorsza jest zima, kiedy trudno jest mi ich zmotywować do noszenia kapci.

Kruszyn99

Posty: 20

 
Do kuchni polecam gres matowy. Prędko i bezproblemowo się go czyści, wybraliśmy ciemniejszy kolor i duży format płytek. Gres jest twardy, dlatego obecnie to najlepszy pomysł, żeby wykonać remont raz a porządnie na lata. Z kasą trzeba się liczyć, no lecz wydasz na taki materiał to masz chociaż pewność, iż poprzez mnóstwo lat podłoga będzie się trzymać.

Babeczka

Posty: 17

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

Wariat

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to ja mam drewnianą i wcale nie narzekam. Mam dzieci i to ciepło, które pozwala im człapać po niej to dla mnie największa zaleta. Polecam.

Dr Nemo

Posty: 14

 
Jak kupujecie płytki, dobrze je obejrzyjcie. Ja miałem problem, żeby wymienić w sumie z wadą fabryczną. A nie kosztowały mało. Takich przecie nie położysz sobie na ścianę. Przestrzegam.

DiD3K

Posty: 20

 
Z płytkami bywa różnie. Jak robiłem remont w domu wydawało mi się, że kupuję w faktycznie dobrym sklepie. Zapłaciłem nie mało, a ich marna jakość po roku czasu dała o sobie znać.

alla

Posty: 5